The Genesis w patchu 7.2 – refleksje i plany.

 

Weszliśmy do gry wraz z samym początkiem 2017 roku. Pierwszy raid, Nighthold, który mięliśmy okazję progresować wraz z cała społecznością World of Warcraft zastał nas nie w pełni gotowych. Wraz z aktualizacją 7.2 oprócz istotnych zmian w grze, dostajemy nieodległa perspektywę wprowadzenia kolejnego raidu – Tomb of Sargeras. Daje nam to swego rodzaju świeży start w kolejnym wyścigu gdzie krokami naprzód sa coraz to nowe, pokonane bossy, przede wszystkim na prawdziwie liczącym się poziomie Heroic. Chciałbym byśmy wykorzystali 110% naszych możliwości, dali z siebie w kwestii gry jak najwięcej tak by możliwie najskuteczniej rozprawic się z nadchodzącym contentem.

Tomb of Sargeras jest dla nas raidem pewnych ambicji, przy osiągniętym już doświadczeniu wspólnego raidowania, posiadaniu wyboru dobrego gearu oraz wbitym liczącym się poziomem atifact traitów.

Patrząc nieodlegle wstecz, Nighthold Hero w obecnym progresie 7/10 jest dostatecznie satysfakcjonujące, tym bardziej, że jeszcze nie powiedzieliśmy ostatecznego słowa.

Czas po wprowadzeniu patcha 7.2 proszę by poswiecić na skoncentrowanie się na swoim Mainie w MAIN specu, tak by żadna część hasła „You are not prepared” nie miała dla żadnego z nas w gildii racji bytu w czas wejścia Tomb of Sargeras.

LEAN / MAR 28, 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *